ÇALIŞMA ŞEKİL VE PRENSİPLERİMİZ

 

1-    Dünyanın neresinde olursa olsun, yaşı ne olursa olsun kişi ve kuruluşlar biz kayak öğrenmek istiyoruz demeleri ve bize ulaşmaları yeter.

2-    Biz onları eğer isterlerse evlerinden alır, kayak öğretir ve aldığımız yere bırakırız.

3-    Bizim tesisimize gelen hangi yıldızlı otelde kalmak isterse biz ona otelini hazırlarız. Tüm transferlerini yaparız. Kars hava alanından alır yerlerine yerleştiririz.

4-    Kayak ve tüm giysilerini hazırlar kişiye özel program yaparak sabah üç saat öğleden sonra iki saat olmak üzere gerek grup gerekse özel ders veririz.

5-    Kayakçımız web sitesinde gösterdiğimiz her hizmetimizden yararlanır.

6-    Bunun yanında (Kinder Garden) çocuk kayak okulumuz her yaştaki çocuğa anne ve babaları kayaktayken alır onlara kayak öğretir ve anne babaları gelinceye kadar hizmet veririz. Böylece anne ve baba hiçbir kayak merkezinde olmayan kaliteli bir hizmeti de almış olur.

7-    Grup ve süreli ders alan öğrencilerimize o günün derslerini video ile akşam derslerinde göstererek mental eğitim yaparız.

TÜM KAYAK AİLESİNE MÜJDE İLE BELİRTİRİZ BİZ BU HİZMETİ SARIKAMIŞ’TA KENDİ YERİMİZDE VERECEĞİMİZ GİBİ İSTEKLİ OLAN HER KİŞİ VE KURULUŞA İSTEDİKLERİ ÜLKEDE İSTEDİKLERİ SÜRE İÇERİSİNDE DE VEREBİLİRİZ. YETERKİ BİZE ULAŞIN